tryb przetrwania
Muszę coś zmienić. Dostaję świra.
Dlaczego nie potrafię tworzyć długotrwałych relacji i pracować w zespole? Co robię źle?
Niepokój od poniedziałku rano do piątku do 15:30.
Czy tak powinno wyglądać życie kobiety, 45 lat, trójka dzieci?
Odłożyłam pieniądze, żeby spróbować.
I właśnie teraz najbardziej nie wiem...
Komentarze
Prześlij komentarz