tryb przetrwania


Muszę coś zmienić. Dostaję świra.
 
Dlaczego nie potrafię tworzyć długotrwałych relacji i pracować w zespole? Co robię źle?
 
Niepokój od poniedziałku rano do piątku do 15:30.
 
Czy tak powinno wyglądać życie kobiety, 45 lat, trójka dzieci?
 
Odłożyłam pieniądze, żeby spróbować.
 
I właśnie teraz najbardziej nie wiem...
 
 
 
 
 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

czasem boli

chcę